רונן דייטשמן
לקבלת מלאך >>

רונן דייטשמן

20/03/1974

ופשוטים הדברים וחיים

רונן אהוב שלי, אב ילדיי, נתן לנו חיים מלאים באהבה ,בחיוביות, באהבת אדם ואהבת החיים. היה הכי מצחיק, הכי חכם שיש, מלא בשמחה ובראיית האחר. אהב מוזיקה, היה הכוכב המואר ביותר במסיבות, ובכיתות בהן לימד.
 • Brief description of him / her

  רונן אהוב שלי, אב ילדיי, נתן לנו חיים מלאים באהבה ,בחיוביות, באהבת אדם ואהבת החיים. היה הכי מצחיק, הכי חכם שיש, מלא בשמחה ובראיית האחר. אהב מוזיקה, היה הכוכב המואר ביותר במסיבות, ובכיתות בהן לימד.

 • A line from a poem that describes it

  ופשוטים הדברים וחיים

 • ספרו לנו עליהם

  רונן אהוב חיינו וליבנו, נגע בכל מי שפגש בחייו, שמו התאים לו כמו כפפה ליד, הפיץ שמחה תמידית, פרופורציות בחיים , השאיר המון לבבות שבורים שלי, של ילדינו, של כל משפחתנו, של חברים ,של תלמידיו בתיכון ובאוניברסיטה.

  רונן אהב את החיים, אהב לטייל ולרקוד טראנס במסיבות טבע, היה מהפנט את כל מי שהביט בו רוקד כי רקד בחיבור מושלם עם המוזיקה, עם הטבע, עם בני האדם סביבו.

  לימד אותנו אהבה מהי, חמלה מהי, היה החכם באדם, פילוסוף בנשמתו שלימד פיזיקה תוך מחשבת נפש עמוקה וריתק דורות של תלמידים.

  היה בן הזוג הכי מכיל, אוהב, מצחיק שיש . קיבל אותי עם כל פגמיי, הכיל את חולשותיי והיווה עבורי משענת ובטחון תמידי בחיינו. העביר את הקשיים שלנו בדרך קסומה ומלאה בהומור הכי שנון שהיכרתי.

  היה האבא הכי נוכח בעולם! היה אבא ילד נצחי, שיחק עם הילדים כמו ילד בעצמו, הקדיש את חייו להתבוננות בילדיו, בעצמו כאב שכל הזמן רצה להתפתח ולהשתפר באבהותו. היתה לרונן היכולת להרים את מצב הרוח בהומור מטורף ובשמחה אמיתית ושלמה.

  היה הבן הכי מסור שיש, בעל נתינה קבועה להוריו ולמשפחתו , נמצא שם בכל זמן שהיה נזקק..

  העולם הרבה פחות יפה ושלם בלעדיו. הגעגוע אליו מכלה כל חלקה טובה בנשמה ובלב. היה כל כך משמעותי , שהקול שלו, הצחוק שלו, מהדהדים כל הזמן בחלל האוויר. הפנים היפות שלו חרוטות בנשמתי ואני רואה אותו בכל מקום, בכל רגע, מחפשת נואשות את יישותו המופלאה ולא יכולה לקבל את העובדה שרונן כבר לא כאן.

 • Three good deeds or significant character traits that you want passed on:

  הצלת בעלי חיים
  חינוך בני נוער לטוב ולאהבה
  הפצת אהבה ושמחה לעולם

0%

כאן אפשר להוסיף על אירועים שאתם יוצרים לזכר המלאך שלכם🤍
בין אם אתם בן משפחה או האדם שקיבל את המלאך.
נבקש לפרסם אירועים שכל אחד יוכל להגיע אליהם ולא רק בני משפחה.

כאן תוכלו להוסיף חוויות, זכרונות ומעשים טובים על אותו אדם שהייתם רוצים שלא יפרוסמו באתר לכולם אלא יגיעו רק לאנשים הספציפים שיקבלו את אותו/ה כמלאך

0%
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x