מרסדס אוריה עמר
לקבלת מלאך >>

מרסדס אוריה עמר

04/04/1990

אהבת חינם זה בחינם , כמה טוב השם

טובת לב, נעימת הליכות, מלאת שמחת חיים, נדיבות ונתינה. הושיטה יד לכל מי שזקוק לעזרה, תמיד בחיוך ובחן, אם באוזן קשבת ואם במתן תמיכה כספית אישה מאמינה ויראת שמיים. אהבה ללכת לשיעורי תורה, עלתה לקברי צד
 • Brief description of him / her

  טובת לב, נעימת הליכות, מלאת שמחת חיים, נדיבות ונתינה. הושיטה יד לכל מי שזקוק לעזרה, תמיד בחיוך ובחן, אם באוזן קשבת ואם במתן תמיכה כספית אישה מאמינה ויראת שמיים. אהבה ללכת לשיעורי תורה, עלתה לקברי צד

 • A line from a poem that describes it

  אהבת חינם זה בחינם , כמה טוב השם

 • ספרו לנו עליהם

  מרסדס אוריה, בתם של רחל ושלמה עמר, נולדה בט\’ בניסן תש\”ן(04.04.1990) בקריית עקרון. אחות צעירה לתאומים אליאורוימית אלינור.

  גדלה והתחנכה בקריית עקרון. למדה בבית ספר יסודי ע\”ש יצחק בן צבי בקריית עקרון ובהמשך בתיכון \”אורט\” ברחובות. נערה יפת תואר, חברותית ואהובה על הבריות.

  בת מסורה להוריה ואחות אוהבת לאחיה התאומים. סיפרה אימה רחל: \”מרסדס הייתה תמיד לבבית וגדלה בבית של אהבה, תמיכה וחברות. כל הילדים היו מחוברים לכולם ותמיד אהבו ותמכו זה בזה… כל המשפחה הייתה נפגשת בכל חג ובכל שבת והיה קשר משפחתי הדוק ויומיומי... גם בני הזוג של האחים שלה היו כמו אחים שלה – גיסה כמו אחיה, גיסתה כמו אחותה. כולם היו שווים אצלה\”.

  עם סיום לימודיה, התנדבה במשך שנתיים בבית חולים במסגרת שירות לאומי.

  מגיל צעיר אהבה טיפוח ויופי, ולאחר השירות הלאומי החלה ללמוד קוסמטיקה כמקצוע: עיצוב ריסים וגבות, בניית ציפורנייםוטיפולי פנים. במקביל ללימודיה עבדה כמוכרת בחנות לאביזרי אופנה ולאחר מכן בחנות נעליים. כעבור זמן, ניהלה עם אחותה את Home הקפה \”פלפלת\” בבית החולים \”קפלן\” ברחובות.

  בהמשך השתלבה במכון היופי \”כינרת ממן\” ובלטה כעובדת חרוצה ומוכשרת. חלומה היה להמשיך ללמוד ולפתוח עסק משלה בתחום הקוסמטיקה.

  מרסדס נישאה והתגוררה ברחובות, אל כעבור זמן התגרשה.חלומה היה למצוא בן זוג אמיתי ואוהב ולהקים עמו Home כשר ומשפחה אוהבת.

  אישה מאמינה ויראת שמיים. אהבה ללכת לשיעורי תורה, עלתה לקברי צדיקים והרבתה לבקר בכותל, במיוחד בתקופת חגי תשרי. במכתב שכתבה ביקשה: \”אבא שבשמיים, תשמור על המשפחה שלי מכל פגע רע ועין הרע. אבא שבשמיים, מרוב שאני אוהבת אותך אני בוכה מאושר. רציתי להגיד לך שגם כשאני בנפילה אני קמה בזכותך על הרגליים. תודה על הכול. כל מה שייעשה איתי, אני אקבל באהבה\”. סיפרו מכריה: \”בסרטונים שהייתה מעלה תמיד הייתה מודה לבורא עולם, מודה על הטוב והקיים ותמיד ראתה את חצי הכוס המלאה\”.

  טובת לב, נעימת הליכות, מלאת שמחת חיים, נדיבות ונתינה. הושיטה יד לכל מי שזקוק לעזרה, תמיד בחיוך ובחן, אם באוזן קשבת ואם במתן תמיכה כספית. סיפרה אימה: \”תמיד הייתה הראשונה לתמוך בחברה טובה במצוקה, תמיד הראשונה לתת את הלב, את החיבוק, את התמיכה ואת העזרה הטובה\”. סיפרה עדי חברתה: \”הבחורה הכי שמחה שהכרתי בחיים שלי, נשמה טהורה עם לב ענק\”.

  אהבה ללכת לחדר כושר, לשמוע מוזיקה וליהנות מהחיים. הייתה מוקפת בחברים, אירחה ובישלה, בעיקר אוכל מרוקאי.

  בשבת, כ\”ב בתשרי, שמחת תורה תשפ\”ד, 7 באוקטובר 2023, בשעה שש וחצי בבוקר, פתח ארגון הטרור חמאס במתקפת פתע על ישראל. בחסות ירי מסיבי של טילים ורקטות מרצועת עזה לאזורים נרחבים בארץ חדרו אלפי מחבלים מגדר הגבול שנפרצה, מהים ומהאוויר והחלו במתקפה רצחנית על יישובי עוטף עזה – קיבוצים ומושבים ועל הערים הסמוכות שדרות, אופקים ונתיבות; על מבלי מסיבות טבע סמוך לקיבוצים רעים ונירים; על בסיסי צה\”ל ועל העוברים בדרכים באזור. המחבלים רצחו כשמונה-מאות אזרחים ואזרחיות בני כל הגילים בבתיהם, במכוניותיהם ובעת שבילו במסיבות אחרי שביצעו בהם פשעים כבדים לרבות אונס והתעללות; חטפו לרצועת עזה מאות ישראלים – חיילים ואזרחים וכן עובדים זרים מהקיבוצים; החריבו, בזזו והעלו באש בתים ורכוש. למעלה משלוש-מאות חיילים, שוטרים וחברי כיתות הכוננות המקומיות נפלו בקרב.

  בבוקר זה החלה מלחמה.

  מרסדס תכננה לבלות בלילה שבין שישי לשבת במועדון בתל אביב, כך אף סיפרה למשפחתה, אך החברים שהצטרפה אליהם החליטו על שינוי ובחרו להגיע לפסטיבל \”נובה\” ליד קיבוץ רעים. שם, יחד עם עוד כשלושתאלפים מבלים, הם רקדו ושמחו.

  עם תחילת מתקפת המחבלים היא וחבריה ניסו להימלט ונסעולכיוון קיבוץ מפלסים, אך הכביש שרץ מחבלים שחלקם אף לבשו מדי חיילי צה\”ל, מה שהטעה חלק מהבורחים. החברים יצאו מהרכב וברחו לכיוון המטעים. באותו זמן היו בקשר עם משפחותיהם, אך בשעה 9:24 אזלה הסוללה בטלפון של מרסדסוזה היה הקשר האחרון איתה. בשתיים או שלוש השעות הבאות החבורה הסתתרה במטעים, עד שהמחבלים איתרו ורצחו אותם.

  מרסדס הוגדרה נעדרת, עד שכעבור כמה ימים קיבלה משפחתה את הבשורה הקשה. היא נורתה למוות, אך גופתה נמצאה שלמה וכל בגדיה עליה, לא שרופה ובידה הטלפון והתיק שלה.

  בפסטיבל המוזיקה נרצחו למעלה מ-380 מבלים, וכארבעים ממשתתפי המסיבה נחטפו לרצועת עזה.

  מרסדס אוריה עמר נרצחה על ידי מחבלים בפסטיבל \”נובה\” ליד קיבוץ רעים בכ\”ב בתשרי תשפ\”ד (07.10.2023), והיא בת 33.הובאה למנוחות בבית העלמין בקריית עקרון. הותירה אחריה הורים, אח ואחות.

  על מצבתה כתבו אוהביה: \”ילדה שכולה אהבה ומסירות למשפחתה. הייתה כל כולה נתינה, רוחב לב ונדיבות. בעלת אמונה תמימה ופקדה רבות קברי צדיקים. נקטפה מאיתנו בטרם עת\”. והוסיפו את הפסוק: \”כַּפָּהּ פרשה לעני וידיה שִׁלְּחָה לאביון\” (משלי ל\”א, כ\’).

  כתבה חברתה שיר: \”מרסדס שלנו, הלב הכי גדול, זאת היית את. תמיד רצית רק לשמוח, לרקוד, ליהנות ולאהוב. ראית את הטוב בכל אחד! תמיד ידעת להקשיב, להכיל ולעזור למי שצריך. הפצת רק אור בכל מקום שהגעת אליו. צדיקה טהורה מלאה באהבת חינם. את תמיד תישארי בליבנו. את אחת ויחידה\”.

  רב בסיפר חברה ג\’יימס: \”את הבחורה הכי מדהימה שהכרתי. העולם איבד בחורה נדירה\”.

  במקומון העיר נכתב: \”הייתה אישה מדהימה, בעלת שמחת חיים ובעיקר מאוד מאוד אהובה. בעלת חברים רבים, חברות קרובות ובני משפחה רבים ואוהבים. יהי זכרה ברוך\”.

 • Three good deeds or significant character traits that you want passed on:

  אוזן קשבת / פסיכולוגית לכולם גם לזרים
  תמיד תעזור לכל אדם בשעת צרה
  תרמה לנזקקים , לישיבות , בתי כנסת

 • Where they lived now

  קריית עקרון

 • Hobbies and things they loved

  מרסדס הייתה אישה מאוד רוחנית כל מה שנגע ברוחניות שם היא הייתה אהבה מוזיקה בעוצמות הכי גבוהות שיש לאחרונה גם אמרה שהיא רוצה יותר להכיר את הטבע המדהים שלא הספיקה להכיר את הארץ היפה שלנו מספיק . הייתה מלכת הסטייל כל יום זה לוק מהסרטים זה היה מחייה אותה כל יום מחדש

 • What were the plans for the future?

  להכיר את אהבת חיה את הפרטנר שלה לחיים להקים איתו בית וילדים להמשיך להרים את העסק שלה בתחום הקוסמטיקה ולהתפתח לעוד דברים חדשים

 • Favorite Song

  בלילות של הודיה x עופר ניסים

0%

כאן אפשר להוסיף על אירועים שאתם יוצרים לזכר המלאך שלכם🤍
בין אם אתם בן משפחה או האדם שקיבל את המלאך.
נבקש לפרסם אירועים שכל אחד יוכל להגיע אליהם ולא רק בני משפחה.

כאן תוכלו להוסיף חוויות, זכרונות ומעשים טובים על אותו אדם שהייתם רוצים שלא יפרוסמו באתר לכולם אלא יגיעו רק לאנשים הספציפים שיקבלו את אותו/ה כמלאך

0%
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
הילה שלום
הילה שלום
1 month ago

מרסדס האהובה הבן אדם עם השמחת חיים הכי שהכרתי הפעם האחרונה שראיתי אותה זה בקפה ללה שבעיר רחובות צחקנו דיברנו כמובן שהיא לא מפסיקה להחמיא תמיד ולהרים היא מאוד חסרה האנרגיות שלה היו מרגישים אותה בכול העיר יהי זכרך ברוך…

נדיה אפלחו
נדיה אפלחו
1 month ago

הכבוד תמיד היה הדבר הראשון תמיד כיבדה תמיד שאלה איך היא יכולה לעזור קיבלה את פניי בחיוך עם אהבה הכאב גדול נוחי על משכבך בשלום ילדה אהובה

inbound821505657601819311
Last edited 1 month ago by נדיה אפלחו
קלרית גאן
קלרית גאן
1 month ago

מרסי שלי חיים בלב שאת כמה את חסרה לנו ילדה שתמיד אהבה את כלום תמיד עזרה לכלום תמיד הייתי צוחקת ומצחיקה את כלום תמיד את בלב שלנו ותמיד אנחנו מזכרים אותך בכול דבר אוהבת אותך חיים בלב שלנו את אוהבת אותך ומתגעגת אילייך

אופן היכרות
מרסי שלי חיים בלב שאת ילדה צונעה ילדה שתמיד אהבה לצחוק ולהצחיק את כלום ילדה אם הלב הכי טוב תמיד הייתי מדברת בשקט בגובה העיניים תמיד הייתה מכבדת את כלום כמה את חסרה לנו תמיד תשארי בלב שלנו תמיד נזכיר אותך בכול מקום אוהבת אותך ומתגעגת אילייך ולצחוק שלך
כינרת ממן
כינרת ממן
1 month ago

כל מילה שרשומה כאן בסלע‼️‼️‼️
מרסדס אוריה אהבת חיי האושר והשימחה שלי, היתה ילדה מדהימה , תמיד טובה עם כולם עוזרת תומכת, צדקת ניסתרת תמיד תורמת. ילדה של אושר שימחה וחיוכים . כל הרחוב היה עומד על הרגליים שהיא היתה מגיעה . זכתה באמא ואבא אוהבים עד אין סוף. איך הלכה לי ככה בטרם עת. אוהבת ומחכה לך♥️

אופן היכרות
אחותי בנשמה
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x