יונתן חי אזולאי
לקבלת מלאך >>

יונתן חי אזולאי

02/08/1998

״השמחה היא שורש הברכה״

בעת שאנו מנציחים את יונתן חי אזולאי, אנו חוגגים את החיים שהוא חי ואת אינספור החיים בהם נגע. מורשתו של יונתן אינה של צער, אלא של השראה. הוא לימד אותנו את כוחה של מילה טובה, את החוזק בחיוך והוכרת הטוב
 • Brief description of him / her

  בעת שאנו מנציחים את יונתן חי אזולאי, אנו חוגגים את החיים שהוא חי ואת אינספור החיים בהם נגע. מורשתו של יונתן אינה של צער, אלא של השראה. הוא לימד אותנו את כוחה של מילה טובה, את החוזק בחיוך והוכרת הטוב

 • A line from a poem that describes it

  ״השמחה היא שורש הברכה״

 • ספרו לנו עליהם

  יונתן חי אזולאי נולד בשכונת נחלאות בירושלים. חייו, ארוגים בחוטי חסד, שמחה וחיוך נוכח תמידית, האירו את ימיו של כל מי שנקרה בדרכו. צחוקו המתגלגל היה מנגינה מוכרת ברחובות שכונתו, שבה בכל פינה היה סיפור, זיכרון נעוריו. בנתיבים הסואנים של שוק מחנה יהודה ובחנות מרציפן בה עבד בנעוריו, נוכחותו של יונתן חי הייתה בולטת ורוחו נשזרה במרקם השוק עצמו.

  יונתן חי, שנקרא על שמו של יוני נתניהו, סמל של אומץ ומנהיגות, גילם רוח דומה של חוסן וחוזק. הוא היה אדם שכמו שמו, נתן השראה לסובבים אותו לשאוף לגדולה ולהתמודד עם אתגרים בעוצמה בלתי מעורערת. יונתן חי היה חבר בן ואח דואג מפרגן עוצמתי, איש סוד, מקור לנחמה ושמחה לסובבים אותו. לסיפורים שלו, שהיו פעורים בהומור ובחוכמה, חיכו בכיליון עיניים חברים וזרים כאחד. הייתה לו המתנה הנדירה לגרום לכל אדם שאיתו קיים אינטראקציה להרגיש מיוחד וחשוב באופן ייחודי.

  באופן טראגי, ב-7.10 השבת השחורה, מרצחים בני עוולה גבו את חייהם של למעלה מ-1,400 נשמות חפות מפשע במעשה אלימות חסר רחמים, ביניהם היה גם יונתן חי אזולאי הי\”ד.

  מעשה טרור מתועב זה כיבה את אורו של אדם שחייו היוו עדות לכוחה של חיוביות וחסד אנושי. היעדרו של יונתן חי אזולאי אינו רק אבדה למשפחתנו ולחבריו אלא לעצם מהותה של מדינה שלמה, אותה אהב וייצג כל כך.

  יונתן נרצח במיגונית (ציור של הכלב) מהדף הרימון השני בעת שהגן על בת זוגו טל, וכך ניצלו חיה.

 • Three good deeds or significant character traits that you want passed on:

  עזרה לנזקקים
  ביקור חולים
  להרבות בשמחה ולהיות אנשים יותר טובים לעולם
  כיבוד הורים

 • Significant Milestones

  בשירותו הצבאי היה ביחידה קרבית ושירת כלוחם, הסרס״פ של הפלוגה, מצטיין חטיבת כפיר, גדוד נחשון מסייעת 90. הסב גאווה לכולנו היה ציוני וערכי בנשמתו. ליונתן היה חלום, חודש לפני שהוא נרצח הוא כל כך רצה לעשות הכנסת ספר תורה לעילוי נשמת אבא שלו ז״ל ובמהלך כל החודש הבטחנו שנקיים את צאוותו ביום השלושים בחסדי ה׳ הגיעו מלאכים בדמות אדם ארגון ״ביחד ננצח״ בראשות של שי גרואכר, והגשימו ליוני את החלום. תוך 48 שעות נכנס ספר תורה לעילוי נשמת אבא ועכשיו גם לעילוי נשמת יונתן חי אזולאי. הוא הוציא אותנו ביום הזה מאבל לשמחה.

 • Where they lived now

  ירושלים

 • Hobbies and things they loved

  ‎התשוקה שלו הייתה לטרוף את העולם. ליונתן היה ‎משפט קבוע שתמיד נאמר מפיו ‎ ״יום שעובר לא חוזר״.ידע להנות ולנצל כל שנייה בחיים ועד גיל 25 הוא הספיק מלא פסטיבלים ומסיבות מהגדולים בעולם אינספור נסיעות לחול , הוא אהב את ״החופש״ אהב לבלות תמיד היו מסביבו כל סוגי החברים ואצל כולם בפה אחד נאמר שהוא היה ראש השבט. יוני נהנה מכל רגע בחייםכאילו הרגיש בתוך תוכו שהוא לפרק זמן קצר בעולם הזה.

 • What were the plans for the future?

  לעבור ולעבוד בארצות הברית. לסמן וי על כמה יעדים שהיה אמור להיות בהם בקיץ. רצה להתחתן ולהקים בית בישראל. תמיד הייתה בו אמונה גדולה בבורא עולם בעל מידות טובות. ‎התשוקה שלו הייתה לטרוף את העולם.

 • Favorite Song

  עד אחרי הנצח/בלוז כנעני

 • Nicknames and nicknames

  ג׳וני/שרנז/ פרסטיז

0%

כאן אפשר להוסיף על אירועים שאתם יוצרים לזכר המלאך שלכם🤍
בין אם אתם בן משפחה או האדם שקיבל את המלאך.
נבקש לפרסם אירועים שכל אחד יוכל להגיע אליהם ולא רק בני משפחה.

כאן תוכלו להוסיף חוויות, זכרונות ומעשים טובים על אותו אדם שהייתם רוצים שלא יפרוסמו באתר לכולם אלא יגיעו רק לאנשים הספציפים שיקבלו את אותו/ה כמלאך
0%
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אנונימי
אנונימי
3 months ago

יונתן אתה היית מלך הצחוק והאווירה. אני כבר לא מאמינה שאתה לא איתנו. שובר את הלב תשמור עלינו מלמעלה.

אופן היכרות
מהצבא
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x