טל-כץ
לקבלת מלאך >>

טל כץ

17/07/1986

כל גלגל המתגלגל ממטה למלה מרכבות הולכות ומתגלגלות קול נעימות עולה ויורד הולך ומשוטט בעולם

המנגינה שלך תתנגן בליבנו לנצח ילד של אושר אהבה נתינה ושמחה
 • Brief description of him / her

  המנגינה שלך תתנגן בליבנו לנצח ילד של אושר אהבה נתינה ושמחה

 • A line from a poem that describes it

  כל גלגל המתגלגל ממטה למלה מרכבות הולכות ומתגלגלות קול נעימות עולה ויורד הולך ומשוטט בעולם

 • ספרו לנו עליהם

  טל טלוש ילד יפה שלי אתה המתנה הכי יפה וערכית שאלוהים נתן לי ל-37 שנים.

  אהוב ואוהב הבריות, אהב יצר והלחין מוזיקה אלקטרונית

  אהב וידע לרקוד את החיים .

  בנגינתך חיברת בין לבבות רבים, היית ברוך כשרונות שילוב של טכני טכנולוגיה ויצירתיות .

  מגיל קטן פירקת הרכבת וניגנת בכל כלי חשמלי שהיה ברשותך

  כשבגרת הפכת את כל זה למקצוע טכנאי מחשוב רפואי מוערך מאוד בחברת אלינטון העולמית.

  יוצר מלחין ומנגן מחונן למוזיקה אלקטרונית

  הערך שהיה מושרש בך הוא שהנכס הכי גדול של החיים זה האנשים מסביבך

  ומה שהכי הרבה איפיין אותך זה עשית צדק

  את הערך הזה הפצת לכל סובבך והשראת אותו בעוצמה כל כך גדולה אחרי מותך

  שנרצחת על ידי מחבלים בני עוולה מפלצות בדמות אדם ב7.10.23 במסיבת נובה ברעים שכל כך אהבת

  ילד אהבה שלנו במרומים תישאר צעיר לנצח

  המנגינה שלך תתנגן בליבנו לנצח נצחים

  ת.נ.צ.ב.ה

 • Three good deeds or significant character traits that you want passed on:

  חנינה
  אהבה
  נתינה

 • Hobbies and things they loved

  מוזיקאי ואומן טכנו מחוננן

 • Nicknames and nicknames

  טולוק טללה קציצה טולטול טלוש בטללה

0%

כאן אפשר להוסיף על אירועים שאתם יוצרים לזכר המלאך שלכם🤍
בין אם אתם בן משפחה או האדם שקיבל את המלאך.
נבקש לפרסם אירועים שכל אחד יוכל להגיע אליהם ולא רק בני משפחה.

כאן תוכלו להוסיף חוויות, זכרונות ומעשים טובים על אותו אדם שהייתם רוצים שלא יפרוסמו באתר לכולם אלא יגיעו רק לאנשים הספציפים שיקבלו את אותו/ה כמלאך

0%
Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Assaf NA
Assaf NA
2 months ago

עדיין קשה לי לכתוב על טלוקו שלנו בצורת עבר, קצת לא מתעקל, ועדיין, ב5 שניות שאתה קם בבוקר אתה עוד איך שהוא מצפה שהכל היה חלום בלהות ואז זה מכה בך…
את טל הכרתי עוד שהוא נולד, יש בנינו פער של כמה שנים ושהוא נולד הייתי חבר של אח שלו איציק, היינו באותה שכונה ואז הם עברו אבל נשארנו באותה העיר.. תמיד היינו און אוף עד גיל 16 בערך ששם נצרבה החברות לכל החיים, מאז היינו עושים המון דברים ביחד ולחוד, גרנו ביחד, גדלנו ביחד, שמחנו ביחד בכינו ביחד הכל היה ביחד, טל היה מהאנשים הנדירים האלה שברגע שהתחברתם הוא יהפוך עולמות בשבילך ויהיה החבר הכי טוב שלך ותמיד שם, אם תשאלו הרבה אנשים שהכירו את קצצה(יש לטל 700 שמות כינויים כי אנחנו אוהבים את טללה) הם כולם יטענו ש”טל הוא החבר הכי טוב שלי אחי מה קרה לך”
אז גם אני אחד כזה וטל היה אחד החברים הכי קרובים שלי אם לא הכי, הוא ידע עלי הכל ותמיד היה עוזר קשבת, סוג של מלאך ששם בשבילך בזמן שאתה צריך להיות בשביל כולם זמין, ועכשיו אין את זה…
עולם ומלואו, אין סוף חוויות ביחד וקצת קשה למרכז אותן, אתה תמיד איתי, מדבר איתי בקול שלך אצלי בראש ונותן לי בראש שאני עושה שטויות
אני ידאג שלעולם לא ישכחו אותך, אתה תמיד חלק מהשיחה, וזה לא ישתנה, כל סיבה למסיבה נרים איתך כוסית וויסקי קולה כמו שאתה אוהב
אוהב אותך אחי 😥😢
אסף.

אופן היכרות
גדלנו ביחד מגיל 0
יסמין פורת
יסמין פורת
2 months ago

טל ואני הכרנו לפני שנתיים וחצי במסיבה בצפון , התאהבנו כבר באותו היום והיה לנו קשה להיפרד!

גילנו מהר מאד את הדמיון המדהים באישיות שלנו שמתבטא באופן כ”כ שונה בהוויה שלנו , היינו כמו הגרסה הנשית או הגברית אחד של השנייה, היינו כ”כ דומים וכ”כ שונים, המורכבות הזו גרמה ליחסים מאד סוערים, בילינו מלא ביחד , יצאנו לאינספור מסיבות ,פסטיבלים בחו”ל, התמזגנו בחיים אחד של השנייה, חברים, משפחה וילדים והיינו כמו תאומים בן ובת ג’ייזי וג’ייז, צמד חמד!

היו לנו גם תקופות שנאלצנו להפריד כוחות ותמיד חזרנו, כי לא יכולנו אחד בלי השנייה, התגעגענו לחצי השני שלנו.

בחודש האחרון לחייך (שמי תיאר לעצמו שזה יהיה החודש האחרון) עברנו חוויות עוצמתיות במיוחד שהתנקזו לשבוע של סוכות שהיה שבוע מכונן ביחסים שלנו ,בו הגענו להבנות משמעותיות ואהבתנו הייתה עמוקה, הרגשנו כמו שאנחנו אחד!

פסטיבל הנובה היה אמור להיות שיא החגיגה שלנו לאותו השבוע, כל הדרך לדרום לא הפסקנו לתכנן תכניות והיינו כ”כ מאושרים!

עברו 120 ימים מאז שנלקחת מאיתנו בצורה כ”כ טרגית! מצד אחד הזמן כאילו עצר מלכת ומצד שני הימים עוברים ואתה לא פה, זה לא ניתן לעיכול, מרגיש שעוד רגע תתקשר או תשלח ווטסאפ, אבל כבר 120 ימים שלא טל כץ שולח לי הודעות אלא חנה כץ או ספיר כץ – אמא שלך ואחותך שליבן נשבר מאז שהלכת,

אתה לא פה יותר וכולנו נשארנו פה המומים מזה שעזבת אותנו כ”כ צעיר!

ב- 07.10.23 כשהכל התחיל הייתי כ”כ תמימה ואופטימית חשבתי שהצבא יגיע ויציל אותנו , אתה לא היית אופטימי כמוני באותם רגעים.

השעות האחרונות שלנו היו מלאות אימה ופחד , בדיעבד בשום צורה לא חשבתי שאלו השעות האחרונות שלנו , אלא שנצא מהתופת ונספר לכולם על מה עברנו.

לצערי, הגורל רצה אחרת והתקשורת האחרונה שלנו תהיה שאני קוראת לך שמחבל חמאס מחזיק בי ואתה מסתכל אליי במבט מבועת.

טטטללללללל, תמיד תהיה חלק ממני ,נצרבת לי בלב, המשפחה, החברים ואני ממשיכים בדרכך, מזכירים ומנציחים אותך , את מה שקרה לך ולאחרים אני אדאג לספר.

שלך תמיד JZ

אופן היכרות
בת זוג
ויסמין-תמונה-אחרונה-מהנובה
Screenshot_20231204_103855_Facebook
יצחק כץ
יצחק כץ
2 months ago

אחי טל. בטללה אחי היקר והאהוב.
אחי אתה בשר מבשרי דם מדמי ואת זה אי אפשר לקחת לא בוחרים את זה.אני מקווה שבעליות והמורדות שיש בחיים של כולנו וגם בחיים המשותפים שהיו לנו והיו הרבה כאלה אחי היה לך טוב בתקופות רבות בחיים המשותפים שלנו צרבנו הרבה חוויות, למדנו דברים על החיים ועשינו חיים וגם רצינו תמיד אני חושב שיש לך את זה כמו לי רצינו עומק ולהגיע לגבהים חדשים שיש בחיים האלו רק צריך מאמץ והסתכלות ושימת לב להגיע אליהם. אחי אני ואתה היינו עושים את זה אחי. אתה אח שלי ואני אוהב אותך מאוד אחי, אתה חסר לי ולמשפחה אחי מאוד, על אף שבשנים האחרונות היינו כמו אנשים מבוגרים ולכל אחד היו את החיים השונים שלו ולא היה הרבה מכנה משותף או מטרה משותפת אלא ההורים היו מקשרים בנינו בעיקר. אבל אחי שהיית נוכח אז תמיד הערכתי אותך מאוד אחי. אני שמח ועצוב בשבילך ובשבילנו כמשפחה בו זמנית על לכתך מאיתנו אחי. הניגוד בין 2 דברים, רגשות רק השמיים יכולים ליצור אצל הבן אדם ויש לי עוד אחד לאוסף ,אחי.
אוהב אותך אחי על שהיית אחי ונולדנו למשפחת כץ כיהודים בארץ ישראל ואני מקווה מייחל ומאמין שגם את זה לא בוחרים אך בע”ה הנה ימים באים ויהיה לזה משמעות גדולה וכמיהה שכל בן אנוש ירצה להיות במצב שאתה היית ואני עדיין. אמן שנראה את הימים האלו. אחי תן מילה שם למעלה.
אז תנוח ותהנה מכל הטוב והאמת שיש למעלה ואל תשכח אותנו אחי.

אופן היכרות
אח שלי
כץ אביבה
כץ אביבה
2 months ago

טל היקר והאהוב, האסימון לא ירד עדין, לא מסתדר שאתה לא כאן יותר, למרות המרחק הגאוגרפי במגורים מעלות-קריות, לא חסכנו בטיולים משפחתיים בהם הכרתי אותך כילד שובב, שמח,חכם ושובה לב, שאוהב אתגרים ונהנה מכל דבר עם כל בני הדודים שלך, גדלת עוד קצת והגענו אליכם לבקר במעלות, וכמובן המוזיקה שמלאה את עולמך נשמעה תמיד באויר בקולי קולות עם התופים שכלכך אהבת, איך כל זה נגדע ביום בהיר אחד?, גדלת להיות בחור כלכך מקסים מוכשר אהוב, ומוערך כלכך, עם שקט פנימי שידעת לכבד את כולם בצניעות שלך, עם חיבוק שהענקת לנו כשהתראינו, קשה להאמין שלא נראה אותך יותר, בלב אתה עדיין קים, ואולי בגלל המרחק אני במחשבה שאתה בדרך הביתה, אבל לא המציאות המרה של אותו יום שבת הארור מפלחת את הלב, וכלכך וכואבת שאני רק מדמיינת את העיניים היפות שלך שהיו כלכך מפוחדות שלא נשאר אלא להבין שלא תחזור ולא ניפגש יותר, נוח על משכבך בשלום
נזכור אותך בליבנו לעד❤️❤️

אלי כץ
אלי כץ
2 months ago

טל האחיין שלי קשה לי ולכולם לכתוב עלייך בלשון עבר, אני אלי הדוד שלך ניזכר בימים היפים שהיינו יוצאים לפיקניקים וניפגשים כל המשפחה בכנרת ובבריכה ובכל הטיולים המשפחתיים שאהבנו לצאת אליהם, יחד עם סבתא שלא ויתרה והייתה איתנו בכל המפגשים, שנהנתה לראות את כל הנכדים משתוללים, ומתצפתת על כולם ובודקת שהכל בסדר בכל מקום.
עם השנים, היינו נפגשים בבית של ההורים במעלות, שמחנו לראות אותך ולשמוע על הישגיך בעבודה במרכז, לשמוע את אבא מספר לנו בגאווה גדולה על העבודה שלך, לספר על הבן הטכנאי שיש לו שיודע לפרק ולהרכיב כל דבר, על המוזיקה האלקטרונית שהייתה מחבר ויוצר.
טל אתה תחסר לכולם, נתגעגע אליך תמיד, ניזכור אותך לנצח, ולא נישכח את 7 לאוקטובר השבת השחורה. תנוח על משכבך בשלום,
תמיד תהיה בליבנו.

אופן היכרות
דוד
ענבל באומגרטן
ענבל באומגרטן
2 months ago

בעין הסערה יצאנו במחולות, חגגנו את האהבה והחיים. בזרי דפנה הנחנו ראשים יגעים מחיפוש. עוד לפני שידענו, נאבקנו על כל נשימה וחיבור. 
שהגיעה האש, וכילתה את הכל, הבנו. יותר ממה שרצינו. אולי יותר ממה שהיה צריך. למדנו את חשיבות הזריעה ואת משמעות הקציר.

בבוקר ה7.10 התעוררנו לתוך חלום הבלהות הנורא ביותר שחווינו. במשך שלושה ימים החזקתי בכל הכוח בתקווה שתשוב אלינו. כולם אמרו איך תמיד אתה מצליח לפגוש את מלאך המוות, לחייך לו בפנים ולחזור אלינו. הייתי בטוחה שתחזור, הייתי חייבת להאמין ולהלחם בשבילך, כמו שתמיד נלחמת עבורנו. שגילינו שאבדת אבדה גם התקווה. אבדה גם המוזיקה. לראשונה בחיי הבנתי בכאב גדול את מילות השיר של דון מקלין. The day the music died. אף פעם לא הבנתי איך מוזיקה יכולה למות עד לאותו יום ארור. אבל לראשונה בחיי איבדתי איתך, את היכולת לרקוד, לשיר, ולשמוח. הגעגועים חונקים אותי, והזכרון של החיוך והצחוק שלך רודף אותי בכל יום. מרגישה כאילו קרעו אותך מהידיים שלנו ואני רק רוצה שתכנס שוב בדלת והחיוך שלך יאיר את כל הבית. 

אני רוצה להאמין שאתה נמצא שם למעלה עם כל המלאכים שאיבדנו, חוגג את החיים והאהבה, זוכה למשאלתך לחיות במסיבה לנצח. קורה לנו משם להחזיר את המוזיקה לחיים.

אפילו עכשיו שכבר אין מקום לשאת עוד, אתה מחזיק אותי. נותן לי כוח להלחם למען האהבה, למען נצחון החיים והטוב על המוות והרוע.

 כי אני יודעת שזה מה שהיית רוצה. 

אני רוצה להבטיח לך טל, שאנחנו פה נמשיך להלחם בכל הכוח. שאנחנו נלחם להחזיר את השמחה והצחוק לחיינו עבורך ועבור כל הטוב שייצגת בעולם הזה בכל דרך שבה נוכל. יבוא יום ונוכל שוב לשמוח, ולהאמין באהבה ובאור. ואין לי ספק שתהיה שם אתנו. 

אופן היכרות
הכרתי את טל לפני כמעט 20 שנה, דרך בן זוגי אסף שגדל איתו. גרנו יחד לתקופה והוא היה חבר שתמיד נמצא שם בשבילך ומביא אור ושמחה לכל מקום.
חנה כץ
חנה כץ
2 months ago

טל טלוש ילד יפה שלי אתה המתנה הכי יפה וערכית שאלוהים נתן לי ל-37 שנים.
אהוב ואוהב הבריות, אהב יצר והלחין מוזיקה אלקטרונית
 אהב וידע לרקוד את החיים .
בנגינתך חיברת בין לבבות רבים, היית ברוך כשרונות שילוב של טכני טכנולוגיה ויצירתיות .
מגיל קטן פירקת הרכבת וניגנת בכל כלי חשמלי שהיה ברשותך
כשבגרת הפכת את כל זה למקצוע טכנאי מחשוב רפואי מוערך מאוד בחברת אלינטון העולמית.
יוצר מלחין ומנגן מחונן למוזיקה אלקטרונית
הערך שהיה מושרש בך הוא שהנכס הכי גדול של החיים זה האנשים מסביבך
ומה שהכי הרבה איפיין אותך זה עשית צדק
את הערך הזה הפצת לכל סובבך והשראת אותו בעוצמה כל כך גדולה אחרי מותך
שנרצחת על ידי מחבלים בני עוולה מפלצות בדמות אדם ב7.10.23 במסיבת נובה ברעים שכל כך אהבת
ילד אהבה שלנו במרומים תישאר צעיר לנצח
המנגינה שלך תתנגן בליבנו לנצח נצחים
ת.נ.צ.ב.ה

אופן היכרות
אמא
ספיר כץ
ספיר כץ
2 months ago

טלוש שלי
אני כותבת כאילו אני כותבת לך לב שלי מאור חיי
אין יום שעובר ואני לא מדברת איתך ואין מענה
אין יום שמתחיל בלי הגעגוע השורף בלב שאתה כבר לא כאן
אני יציין פה את מי שהיית בישבילי ובכלל
טלטול אתה היית ההשארה שלי הדוגמא שלי אחי שנותן לי כוח תקווה הכוונה נכונה לחיים איש הסוד שלי ואני שלך הייתה כל כך טוב לעולם מלא באמוציות של אמת וצדק תמיד מחפש את ההיגיון הבריא
אדם של אהבה חופש נתינה
אז מתגעגעת ואין לי כבר מילים כי קשה לי לרשום עלייך בלשון עבר אוהבת אחותך הקטנה פירי

אופן היכרות
אחות קטנה
אלי כץ
אלי כץ
2 months ago
Reply to  ספיר כץ

כל הכבוד ספירי

אופן היכרות
אחינית שלי
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x