Ben Bernstein
לקבלת מלאך >>

בן ברנשטיין

04/02/2000

תחיו את החיים כאן ועכשיו כי אין לדעת מה יהיה מחר

בן 23 אהב מאד להיפגש עם חבריו,מסיבות ובילויים.סיים לימודיו בנהלל והתגייס לחטיבה 7 לוחם בגדוד 82. בשנתיים האחרונות עבד בחברת שיווק,גר עם בת זוגו בקיבוץ חנתון והיה מאד מאושר.
 • Brief description of him / her

  בן 23 אהב מאד להיפגש עם חבריו,מסיבות ובילויים.סיים לימודיו בנהלל והתגייס לחטיבה 7 לוחם בגדוד 82. בשנתיים האחרונות עבד בחברת שיווק,גר עם בת זוגו בקיבוץ חנתון והיה מאד מאושר.

 • A line from a poem that describes it

  תחיו את החיים כאן ועכשיו כי אין לדעת מה יהיה מחר

 • ספרו לנו עליהם

  בן ברנשטיין

  בן נולד ב4 לפברואר, 2000, בבית החולים עפולה, כבן הבכור להוריו ערן ונירית. בשנותיו הראשונות כילד, התגורר עם הוריו בהר יונה שבנצרת עילית (כיום – נוף הגליל) והתחנך בגני העיר. לבן אח צעיר ממנו בכשנתיים ושמו רביד, ואחות צעירה בכמעט 9 שנים ושמה לירון.

  ערן, אביו של בן מתאר כי בן היה ילד נעים ונוח מזג. כשלוש שנים היה עם אביו בבית בבקרים, ועם אמו בחלקו השני של היום. כשגדל, החל להתחנך בגן הילדים בעיר וכשהגיע לגיל 5, הצטרף לחוג הקראטה אצל אביו, העומד בראש מפעל החיים במשפחת ברנשטיין (ארגון קוניבה קאי ישראל)

  סביב גיל 7 והעלייה לכיתה ב\’ בבית הספר היסודי, עברה המשפחה מנוף הגליל למושב ציפורי הממוקם בעמק יזרעאל. בן, החל להשתלב אט אט באורחותיו של המושב, כאשר הוא מתחיל ללמוד בבית הספר היסודי האזורי של גבעת אלה, מתחבר לחברי המושב אחר הצהריים, יוצא לשחק עמם ובעיקר נהנה מרכיבה על אופניים. ההורים מתארים את המעבר למושב ציפורי כחוויה חיובית, בה ניתנו לילדים מרחבים וחופש לנוע, להתחבר עם ילדי המושב, להינות מהבריכה המקומית ולבלות מנופי עמק יזרעאל המלבלבים.

  עם הזמן, המשיך בן בלימודיו בבית הספר היסודי ובמקביל, התקדם בארגון הקראטה. בכיתה ו\’ באמתחתו היו כבר 6 שנות אימון רציפות בקראטה לצד מספר שנות נגינה על תופים. כמו כן, מעגליו החברתיים של בן הלכו והתרחבו. ניכר שהוא מתחבר בקלות ונהנה מהשהייה במחיצת ילדי המושב, אך לא רק, אלא גם פיתח קשרים עם ילדי בית הספר שגרים בישובים אחרים בעמק. לאחר שנה זו, בן עלה לחטיבת הביניים בבית הספר השש-שנתי בנהלל שבעמק יזרעאל. כמו כן, הוא נבחן וקיבל חגורה חומה (דרגה יחידה לפני חגורה שחורה) ונכנס למעשה לקבוצת הבכירים המיועדת לאימונים אינטנסיביים במיוחד ב3-4 השנים הקרובות לקראת החגורה השחורה.

  השנים עוברות, ובן כבר מגיע לתיכון. בשנים אלו החל בן מתאמן באדיקות בחדר הכושר לצד אימונים דו שבועיים בקראטה כשלמותניו חגורה שחורה לאחר כ11 שנות אימון מפרכות ובחינה קשה של שלושה ימי אימון רצופים. בן בגר לנער חרוץ וחברותי ביותר, קשריו החברתיים עשירים והוא מצליח לתחזק זירות חברתיות עם נערים ונערות מכל מיני מסגרות, ישובים וסביבות. במקביל לזמן עם החברים והזמן באימונים, בן החל לעבוד בעבודות שונות, לרוב במסעדות, כשהוא מתגלה כעובד שקט, חרוץ ומוערך שלא מדבר הרבה אבל עושה המון. הקשר בינו לבין אחיו רביד, הפך עם השנים להיות קשר חברות עמוק. קירבתם בגיל אחד לשני אפשרה להם להימצא בסביבות חברתיות דומות, והרעות האחאית שהקנו ההורים בבית דחפה את השניים להפוך לחברים הכי טובים.

  עם סיום התיכון, בן התגייס לשריון, חטיבה 7, זאת על אף מספר מורכבויות רפואיות. הוא ניגש להעלות פרופיל והתגייס לקרבי. במסגרת שירותו הצבאי לחם כשנתיים וחצי במסגרות שונות ובזירות שונות, כשהוא רושם הישגים מבצעיים יפים יחד עם חבריו לטנק, ששירתו ישירות תחת מפקד הפלוגה. בסיום שירותו בן שירת כרס\”פ ביחידה והשתחרר בכבוד כלוחם בחיל השיריון.

  סביב שחרורו, הכיר בן את ליאל דרך חברים משותפים. ליאל, בת זוגו בשנים האחרונות, הפכה חלק אינטגרלי מהמשפחה תוך שבן והיא צוברים חוויות משותפות, צומחים, למדים אחד על השניה ומתפתחים יחדיו. בתחילה גרו ועבדו בעיר אילת כשנה בעוד בן תפקד כקב\”ט באחד ממלונות היוקרה שבעיר. בשנה האחרונה כאשר חזרו לגור בעמק יזרעאל, בן עבד כסוכן מכירות מצליח ומוערך.

  בתאריך ה6.10.2023, לאחר ארוחת שישי מוקדמת עם ליאל אצל הוריו של, בן יצא עם ארבעת חברי ילדותו לדרום למסיבת הטבע ברעים. בתאריך ה7.10.2023 נרצח על ידי בני עוולה ביום השבת הארור.

 • Three good deeds or significant character traits that you want passed on:

  אהבת אדם
  עזרה לנזקק
  יחס חם להורים ולסבים/תות

 • Significant Milestones

  מתופף שנים מתאמן שנים בחדר כושר חגורה שחורה בקראטה סיום לימודים בנהלל לוחם בגדוד 82 חטיבה 7 זוגיות מקסימה עם ליאל אהובתו קב\"ט בהרודס אילת איש שיווק ומכירת

 • Where they lived now

  קיבוץ חנתון

 • Hobbies and things they loved

  מוסיקה,מסיבות,חברים,משפחה רכבים,טיסות,אוכל בעיקר בשר

 • What were the plans for the future?

  להמשיך לעבוד,להפוך לעצמאי,להקים בית בישראל

 • Favorite Song

  אחרי הנצח פאר טסי

 • Nicknames and nicknames

  בנצ\'וק

0%

כאן אפשר להוסיף על אירועים שאתם יוצרים לזכר המלאך שלכם🤍
בין אם אתם בן משפחה או האדם שקיבל את המלאך.
נבקש לפרסם אירועים שכל אחד יוכל להגיע אליהם ולא רק בני משפחה.

כאן תוכלו להוסיף חוויות, זכרונות ומעשים טובים על אותו אדם שהייתם רוצים שלא יפרוסמו באתר לכולם אלא יגיעו רק לאנשים הספציפים שיקבלו את אותו/ה כמלאך

0%
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x