Tamar Semet
לקבלת מלאך >>

תמר סמט

15/03/2003

"כן להכל, ועכשיו"

בת 20 מפרדס חנה כרכור, ילדה עם אהבת נפש למוזיקה, ים וטבע. ילדה עם תלתלים בהירים ועיניים ירוקות שמאז ומתמיד הלכה כשהלב הוא זה שמוביל אותה קדימה. תמר הלכה בדרכים שלה, יחפה, ביצירתיות ודרך שמיוחדת רק לה.
 • תיאור קצר עליו\ עליה

  בת 20 מפרדס חנה כרכור, ילדה עם אהבת נפש למוזיקה, ים וטבע. ילדה עם תלתלים בהירים ועיניים ירוקות שמאז ומתמיד הלכה כשהלב הוא זה שמוביל אותה קדימה. תמר הלכה בדרכים שלה, יחפה, ביצירתיות ודרך שמיוחדת רק לה.

 • משפט\ שורה משיר\ פתגם שמתאר אותו\ה

  "כן להכל, ועכשיו"

 • ספרו לנו עליהם

  “כל אדם הוא עולם ומלואו”- ובתוך תמר היו לא מעט עולמות שכאלה. עולם הטבע והים, האהבה לבעלי החיים, עולם המוזיקה והשירה, עולם האומנות והיצירה. השילוב של כל העולמות האלה יצר נערה מיוחדת, שמשדרת שקט ורוגע, אבל בתוכה עולם שלם של אנרגיות והומור שיוצא החוצה ברגעים הנכונים, עם חיוך גדול ואינסוף פרצופים מצחיקים. שיחות עמוקות על קפה וסיגריה בחוץ, בישיבה מזרחית ומוזיקה חלשה, ואם היית בר מזל היית מצליח לקבל הצצה לעולם הפרטי שלה. 

  עם ריח של ים וצדפים שזורים בשיער, תמר ידעה לראות את האדם שמולה ולדאוג לו, בלי לוותר. שילוב של רגישות ואמפתיה, עם הצבת גבולות וחוכמה פנימית שלאט לאט היא למדה איך להוציא החוצה.

  אינספור תקליטים, דיסקים, בגדי יד-שנייה, חומרי יצירה, מחברות מלאות, ספרים, צמחים, שירים, הם רק חלק מהדברים שהשאירה כאן אחריה בשבילנו להתנחם ולהתגעגע.

  תמר הייתה בת שירות לאומי בעמותת \”הגל שלי\” בשנת 2022-2023 במרכז כפר גלים ובמרכז קריית ים. במהלך השירות, מרבית עשייתה של תמר הייתה הדרכת קבוצות, ונוסף על כך, הייתה אחראית על ניהול שוטף של המרכז, צילום וניהול סושיאל מדיה. 

  כמדריכה, תמר הייתה אחראית על העברת תכנים חינוכיים הקשורים לעולמות הים והגלישה, ליווי הנערים והנערות לכל אורך הפעילות, מרגע ההגעה לכפר, דרך הכניסה למים ועד שיחות הסיכום. תמר לימדה את אותם נערים ונערות לגלוש, להתמודד עם אתגרים ולשבור חסמים אישיים וקבוצתיים. 

  בעקבות התהליך שתמר עברה בעצמה עם הים, היא ידעה להעביר את הכלים שצברה לחניכים בצורה מדויקת ומותאמת, מבפנים החוצה, דרך הניסיון והדרך שבה היא בעצמה הייתה צריכה ללכת. 

  בשביל הצוות, תמר הייתה זאת שמרימה את המורל, שמביאה גיטרה, שיודעת להצחיק את כולם בדרך שנונה ועוקצנית, שדואגת לקניות ואוכל טעים, וגם יודעת מתי לתת ביקורת. 

  בזכות הנועם שלה, תמר הייתה זאת שהחניכים הרגישו שהם יכולים לפנות אליה. היא ידעה להיות הכל מהכל- מובילה ומנהיגה, מציבה גבול, לוקחת צעד אחורה כשצריך אבל בלי לוותר על אף חניך. ידעה מתי לדחוף ומתי לשחרר. תמר ידעה לאתגר את החניכים, וליוותה אותם בהתמודדות עם הקשיים שעלו להם, תוך כדי צחוק, אנרגיה גבוהה ופשוט רצון לעשות טוב בעולם.

 • שלושה מעשים טובים או תכונות אופי משמעותיות שתרצו שיעברו הלאה:

  התנדבות עם בעלי חיים
  משהו שקשור לבגדי יד שנייה- תרומה, מכירה, יריד
  משהו שקשור לים- ניקיון חופים/התנדבות בהעברת שיעורי גלישה

 • ציוני דרך משמעותיים

  שירות לאומי בגל שלי, מדריכת גלישה לנוער בסיכון. השיר "איך שרפתי גשר" שהיא שרה ויצא לאחר מותה

 • היכן גרו עכשיו

  פרדס חנה כרכור

 • תחביבים ודברים שאהבו

  גלישה, טבע, יד שנייה, מוזיקה, נגינה, מסיבות, בעלי חיים

 • מה היו התכנונים לעתיד

  לטוס לסרי לנקה לגלוש להמשיך לעבוד בגל שלי

0%

כאן אפשר להוסיף על אירועים שאתם יוצרים לזכר המלאך שלכם🤍
בין אם אתם בן משפחה או האדם שקיבל את המלאך.
נבקש לפרסם אירועים שכל אחד יוכל להגיע אליהם ולא רק בני משפחה.

כאן תוכלו להוסיף חוויות, זכרונות ומעשים טובים על אותו אדם שהייתם רוצים שלא יפרוסמו באתר לכולם אלא יגיעו רק לאנשים הספציפים שיקבלו את אותו/ה כמלאך
0%
הירשם
להודיע על
guest
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות
0
אשמח לדעתכם, אנא הגיבו.x