Copy of Shai Shalev
לקבלת מלאך >>

שי שלו

25/07/1975

להנות מהרגע ולא לפחד מהפחד

שי שלו בן 50 במותו. הותיר אחריו משפחה אוהבת וכואבת , אישתו אילת וארבעת ילדיו , שקד, נוי, גפן וסתיו. גדל בקיבוץ בית קשת בן לעמוס (ז״ל) וחנה. אח לרם(ז״ל) , מירב ותומר. שי נרצח במסיבת הנובה ברעים.
 • תיאור קצר עליו\ עליה

  שי שלו בן 50 במותו. הותיר אחריו משפחה אוהבת וכואבת , אישתו אילת וארבעת ילדיו , שקד, נוי, גפן וסתיו. גדל בקיבוץ בית קשת בן לעמוס (ז״ל) וחנה. אח לרם(ז״ל) , מירב ותומר. שי נרצח במסיבת הנובה ברעים.

 • משפט\ שורה משיר\ פתגם שמתאר אותו\ה

  להנות מהרגע ולא לפחד מהפחד

 • ספרו לנו עליהם

  שי שלו , 

  קשה לדבר עליו בזמן עבר,  בן 50 במותו.

  הותיר אחריו משפחה אוהבת וחזקה , אימא שלי אילת וארבעת ילדיו  , שקד, נוי, גפן וסתיו.

  שי היה הבעל המושלם לאישתו אילת, החבר הכי טוב עם הלב הכי ענק והשמחת חיים שחגגה אצלו והאושר הבלתי פוסק כשהם היו ביחד.

  וכאבא  היה ה- אבא . הכי טוב שיכלנו לאחל לעצמנו- ילדיו. תמיד פרגן, תמך, וזרם עם כל דבר שרק רצינו, היינו מדברים איתו על הכל ולא היו בינינו סודות. רק כנות אמת ואהבה. הוא העניק לנו הכל, מהדבר הכי קטן להכי גדול בחינוך וערכים שפעל לפיהם הראו כמה אדם עצום וגדול הוא היה. הכי טוב בעולם.

  שי גדל בקיבוץ בית קשת, בן לעמוס וחנה שלו. אח לרם מירב ותומר האהובים. 

  שי נולד וגדל בקיבוץ, מאוד אהב את החיים בקיבוץ, עבד בחקלאות בשטח, תמיד היה חבר טוב לכולם , עשה צחוקים ובעיקר בלאגן. בקיבוץ גדל איתם בחדרים כמו בצבא , 8 בחדר. עם אחיו ואחותו ונהנה מכל רגע. מה שעשה אותו כבר אז הבן אדם העצמאי החזק שהוא היה היום.

  שי למד בבית הספר העמק המערבי בקיבוץ יפעת והוכתר גם בזמנו בתחרות הילד הכי יפה בשכבה. מלך השכבה. כזה הוא היה, מושלם בהכל. לאחר שסיים את לימודיו , התגייס לצבא ובמהלך שירותו הצבאי, שי עבר תאונת אופנוע והיה בשיקום ארוך עד שהצליח לחזור ללכת על רגליו.

  לפני התאונה היה פחות משקיע באימונים ובגוף שלו, אך אחרי התאונה החליט לקחת את עצמו בידיים והתחיל לחזק את גופו ולשקם דרך כך את פציעתו והפך לבחור העצום שכולנו מכירים. האימונים הפכו לחלק בלתי נפרד מחייו וכך נזכור אותו , \\\”שי הגדול והחתיך והיפה״ ככהה תמיד היה אומר.. הכל לטובה.

  כל חייו שי אהב לעסוק במוזיקה, ליהנות ולנצל כל רגע בהנאה ובעיקר לעשות שטויות. והחלום שלו היה להצליח כדיג׳י כשיגדל, אך עם הזמן עסק בדברים אחרים שעניינו אותו כמו, שחייה, ניהול ועבודה עם אנשים.

  לקראת המשך החיים הוא גם הצליח להגיע להיות דיג׳י בכמה מסיבות מאוד מוצלחות בהפקות הטראנס, והצליח להגשים את מה שרצה, אבל אז הוא הבין שהוא בעצם רוצה שהדור ההמשך שלו, אחי גפן.. הוא זה שיתעסק בעניין הזה, להיות דיג׳י ביום מן הימים כמו שהוא תמיד חלם. שי היה האבא הכי זורם, הביא אותו איתו להופעות ומסיבות והכניס אותו לעולם שלו.פירגן תמך ועזר כמו שתמיד היה עושה. 

  את אילת אישתו, שי הכיר לאחר פציעתו בצבא ,הוא חיזר אחריה לא מעט שנים והיא סירבה, והוא לא וויתר, התמיד עד ששווה את ליבה והיא הסכימה. הם הפכו לזוג אוהבים מאז 4.2.96 משם הכל היסטוריה.

  שי ואילת התחתנו והקימו אותנו את המשפחה היפה האוהבת והמיוחדת שאנחנו. תמיד אהבו לעשות הכל יחד, היו צעירים בנפש. נסעו למסיבות בחו״ל, הפיקו מסיבות בארץ ופשוט ידעו ליהנות מכל רגע בחיים גם כשהם נושקים לגיל 50.

  גם באותה השבת ב 7 לאוקטובר אבא ואמא נסעו גם הפעם יחד לחגוג במסיבה, מה שלבסוף הייתה המסיבה האחרונה שלהם יחד, מסיבת הדמים, שבה אבא נרצח ועוד מאות אזרחים שרק רצו לרקוד ולחגוג את החיים.

  אבא ואמא היו יחד , עד לרגע שלא נותרה ברירה, המחבלים היו בכל פינה ואמא נאלצה לברוח מבלי לראות שאבא לא אחריה. 

  לצערנו גורל של אבא נחרץ כשנקלע בהתקלות עם מחבלים בשטח המסיבה.

  תמיד לימד אותנו המשפחה להנות מהרגע ולשמוח בכל זמן בחיים וככה הוא עשה וחגג את חייו עד רגעיו האחרונים. 

  מסיפורים ששמענו מניצולים מהמסיבה , הוא הצליח לעזור לפצועים ולהביא אותם למקומות בטוחים ולהזהיר אנשים מהמחבלים בצמתים.

  ״הגיבור שלנו ושל ניצולים רבים״, אנחנו מעריצים אותך גאים בך אוהבים אותך .

  אבא שלנו , אנחנו יודעים שנלחמת על החיים שלך עד לרגע האחרון.

  בהודעה האחרונה שלך ביקשת שנשמור אחד על השנייה, הוכיחה כמה אהבת אותנו וחשוב היה לך גם ברגעך האחרונים שנשאר מאוחדים.

  אתה החיים שלנו, אתה דמות להערצה שלנו. התושייה שלך שיכלת בכלל לעצור רגע בתוך כל הבלגן ולרשום לילדים שלך מילים אחרונות זה מראה איזה בן אדם חזק אתה.

  אנחנו גם יודעים שאתה שמרת שם על אמא בשיחים כשהיא התחבאה והחזרת אותה אלינו הביתה.

  מבטיחים  להיות חזקים בשבילך , כי ככה חינכת אותנו וככה היית רוצה שנהיה. החיים לא אותם חיים והצער עמוק שאי אפשר לתאר. תודה על כל השנים היפות, אוהבים אותך . לנצח.

  תמיד נזכור אותך. ננקום את דמך. ננציח אותך בכל דרך שאפשר. אבא שמור עלינו מלמעלה.

  אוהבים ומתגעגעים כולנו אילת שקד נוי גפן וסתיו.

 • שלושה מעשים טובים או תכונות אופי משמעותיות שתרצו שיעברו הלאה:

  צדקה ותרומה
  לא לדבר לשון הרע כמו שהיה מחנך אותנו
  לשאול לשלומו של האחר

 • היכן גרו עכשיו

  אחוזת ברק

 • תחביבים ודברים שאהבו

  שי אהב להנות מהחיים. אהב לשמוע מוזיקה, לנגן לרקוד ולהיות סביב אנשים שחשובים לו. היה בן אדם חברותי ואהב להכיר אנשים במסגרות שונות. אהב לצאת למסיבות עם אישתו אילת ולטוס לח״ול לבלות ולהנות גם כשנהיה אבא. אהב לנסוע לים ולהירגע מהשקט והיופי. אהב שבתות משפחתיות ואירועים קרובים. אהב את החיים!

 • מה היו התכנונים לעתיד

  שי תיכנן להיכנס להפקות הגדולות של המסיבות בארץ וגם לנגן שם. תיכנן להיות בחתונה של ילדיו. תיכנן להמשיך להנות מהחיים.

 • שיר אהוב

  אורות- אברהם טל

 • שמות חיבה וכינויים

  שייקה, שלו

פרק תהילים

ראיתי ראיון בהדברות של אשתו, ונגע בי
א.ס
0%

כאן אפשר להוסיף על אירועים שאתם יוצרים לזכר המלאך שלכם🤍
בין אם אתם בן משפחה או האדם שקיבל את המלאך.
נבקש לפרסם אירועים שכל אחד יוכל להגיע אליהם ולא רק בני משפחה.

כאן תוכלו להוסיף חוויות, זכרונות ומעשים טובים על אותו אדם שהייתם רוצים שלא יפרוסמו באתר לכולם אלא יגיעו רק לאנשים הספציפים שיקבלו את אותו/ה כמלאך
0%
הירשם
להודיע על
guest
2 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות
שירז אוחנה
שירז אוחנה
3 חודשים לִפנֵי

חנה – המון שנים אני לא חיה בארץ, אז הרגע קיבלתי את שתי בשורות איוב , על רם ז״ל שאני מניחה שמת מסוכרת הנעורים שלו, ועל מותו של צ׳וקי שלך!! אין לי מילים לתאר את הצער, היגון וההלם על מותם של שני בנים שלך. וגם על מות עמוס. הלוואי שלא עוד צער. חנושקה- תהיי חזקה בשביל מרב והנכדים!!!

אופן היכרות
הייתי בזוגיות עם שי, במשך שנה וחצי כשהיה חייל, גרנו ביחד בחדר שלו בקיבוץ בית קשת, ואני זוכרת את אליאנה, דותן ושאר החברים שלו, ואת תאונת האופנוע הקטלנית שממנה יצא חי!! אחרי כל הלילות והימים בבית החולים שהייתי איתו, חשבתי שהוא סיים עם מלאך המוות, אבל כנראה שלמוות היו תוכניות אחרות.
אפרת
אפרת
15 ימים לִפנֵי

התרגשתי מאוד מהראיונות עם אשתו אילת בהידברות ובקול חי! מדהימה! בטוחה שהוא גאה בכם!

אופן היכרות
מהתקשורת
2
0
אשמח לדעתכם, אנא הגיבו.x