Screenshot 2024-01-29 11.45.25
לקבלת מלאך >>

ליבי כהן מגורי

05/06/2001

\'אל תלכי קרן שמש, לא נגמר לנו היום\'. בניה ברבי

ליבי כהן- מגורי ז\"ל, 5.6.2001-7.10-2023, נולדה בתל אביב, היתה קרן שמש של שימחה, צחוק, טוב לב ונתינה בעולם. קצינת חי\"ר בצבא, רוכבת על סוסים, אוהבת בעלי חיים בנשמתה ואוהבת אדם באשר הוא.
 • תיאור קצר עליו\ עליה

  ליבי כהן- מגורי ז\"ל, 5.6.2001-7.10-2023, נולדה בתל אביב, היתה קרן שמש של שימחה, צחוק, טוב לב ונתינה בעולם. קצינת חי\"ר בצבא, רוכבת על סוסים, אוהבת בעלי חיים בנשמתה ואוהבת אדם באשר הוא.

 • משפט\ שורה משיר\ פתגם שמתאר אותו\ה

  \'אל תלכי קרן שמש, לא נגמר לנו היום\'. בניה ברבי

 • ספרו לנו עליהם

  ליבי היתה בת 22, קרן שמש של שימחה, צחוק, אנרגיות, טוב לב, עזרה לזולת ונתינה. ליבי היתה כולה רגישות לאחר, להקשבה ולחברות טובה. היא היתה אדם בלי פחד, וכבשה כל פיסגה אליה רצתה להגיע. לליבי היה חוש צדק מטורף, היא לא יכלה לסבול עיוות של הצדק, שקרים, אי סדר חברתי. עוד טרם הצבא היא החליטה שהיא תעשה שירות צבאי משמעותי. היא התגייסה לצבא כסמב\”צית וזמן קצר אחרי הקורס היא זוהתה לפיקוד ויצאה לקורס מ\”כים. כעבור שנה היא יצאה לקורס קציני חי\”ר. היא נהנתה מהתקופה בבה\”ד 1. בגלל הקורונה חילקו את צוערי בה\”ד 1 לשתי קבוצות וליבי עברה את הקורס בשדה בוקר, באוהלים, בדצמבר, אפס מעלות במדבר, גשמי זלעפות. בלילות הגשמים הציפו את האוהל, הציפו את המיטות, החפצים האישיים. כשכל הצוערות האחרות התקשרו היתה בוכות ליבי התקשרה מתפוצצתת מצחוק. ככשאלנו אותה למה היא צוחקת היא ענתה – \’הכל רטוב, הסדין, השמיכה, מה עדיך שאבכה, זה יעבור זו חוויה\’. יצאה למסעות בלילה, לא התלוננה, נהנתה מכל רגע. כזו היא ליבי, מוצאת את החיובי והמצחיק בכל סיטואציה. היא שובצה כקצינה צעירה בפיקוד דרום אך שם שם היא זוהתה מיד ככוכבת ומילאה תפקיד של מנהלת לחימה, תפקיד המיועד לדרגת סרן. ליבי אהבה את הצבא, היתה מוערכת ובעיקר גאה במה שעשתה, גאה בצה\”ל ובמדינה. היא אהבה ללכת עם המדים, כומתה אדומה, נעליים אדומות, היא היתה גאה. במהלך השירות היא אספה לליבה כל חייל/ת שפגשה והיו זקוקים לעזרה – חיילת ממשפחה חרדית שמשפחתה הפנתה לה גב, חייל בודד מברזיל שהיה צריך לעבוד בסופי השבוע כי להתפרנס, חיילת שגרה בטבריה וניתקה קשר עם משפחתה והיתה בודדה, הם מצאו בית חם אצלה, קיבלו מענה לכל החסרים שלהם, חיבוק ומעטפת של ליבי. היא היתה לב של נתינה ורגישות. בתום שנת הקבע ליבי נסעה לשבעה חודשים לדרום אמריקה, חגגה את החופש המוחלט שהיה לה אחרי 3 שנות שירות צבאי ועבודה קשה. היא התאהבה בברזיל, באנשים, בחופי הים, בסלסלה, לקחה שירותי סלסה, רקדה את החופש. היא התקשרה ואמרה כי יש לה דד ליין לחזור, כי היא רכשה כרטיס למסיבת הנובה ב 7.10 בארץ וזה היעד שלה לחזרה. היא חזרה בהפתעה בערב ראש השנה, קשרה סוד עם יריב שלקח אותה משדה התעופה, חיבק אותה חיבוק גדול והביא אותה הביתה. ניתן רק לדמיין את האושר המזוקק שהיה בחיבוק של אמא שלי כשפתאום ליבי נכנסה הביתה אחרי 7 חודשים. היא הפתיעה את כל החברים הקרובים, כולם קרנו מאושר כשראו אותה.

  אנחנו מתפעלים את דף האינסטגרם שלה ומבקשים מכולם לעקוב, ללמוד ולהכיר מי היתה ליבי @libby.cohen.meguri

   

 • שלושה מעשים טובים או תכונות אופי משמעותיות שתרצו שיעברו הלאה:

  עזרה לאנשים בודדים, שלא היתה להם משפחה תומכת ועוטפת. ליבי נתנה להם בית ועזרה בכל דבר להם היו זקוקים
  עזרה לבעלי חיים נטושים, חולים - ליבי אספה אליה כלבים וחתולים משוטטים, האכילה, טיפלה, לקחה לטיפול רפואי, עזרה ליונה פצועה ברחוב ולכל בעל חיים אליו ליבה יצא
  אהבת המשפחה היתה בליבה של ליבי. היא אהבה את בני משפחתה הקרובים, היתה בת ואחות נאמנה, עשתה הכל כדי להיות קרובה ולתת מענה לאחיה, להוריה, לעזרה בבית. לא וויתרה על מפגשים משפחתיים עם הסבים, הדודים ובני הדודות אותם היא אהבה מאוד

 • ציוני דרך משמעותיים

  עוד טרם גיוסה לצבא ליבי ידעה כי היא תהיה קצינה. היא התגייסה לתפקיד סמב\"צית ומיד עם סיום הקורס היא יצאה לקורס מ\"כים. כעבור שנ שירות אחת היא יצאה לקורס קציני חי\"ר. היא שובצה בפיקוד דרום שם, למרות היותה סג\"מית צעירה היא מיד הבינו איזה כוכבת הגיעה והיא שובצה בתפקיד מנהלת לחימה, תקפיד המיועד לדרגת סרן. ליבי אהבה את הצבא, היתה גאה בעשייה המשמעותית שלה, היתה גרה בצה\"ל ובמדינת ישראל. אחרי שנת קבע היא נסעה לשבעה חודשים לטיול הגדול בדרום אמריקה ונהנתה מהחופש המוחלט שהיה לה שם. אהבה את ברזיל ונשארה שם זמן רב, לקחה שיעורי סלסה, בילתה בים, הכירה מעגל חדשים גדול וחדש, חברים שהיא נכנסה לליבם והפכו להיות קרובים ואוהבים.

 • היכן גרו עכשיו

  בתל אביב

 • תחביבים ודברים שאהבו

  אהבת חייה של ליבי היו בעלי החיים והים - היא רכבה מכיתה א\' על סוסים, ויחד עם הסוס שלה סבסטיאן היא זכתה במספר תחרויות. היא תכננה לחזור לרכיבה. אהבת הכלבים היתה בנשמתה ובמיוחד אהבה את טוי ויוגי, הכלבים שלה. ליבי אהבה את הים או כמו שהיא אמרה - \'אמא איך הגלים ינועו אם אני לא אפתח את הים\'. בכל רגע פנוי שלה היא בילתה בים, היתה שחקנית מטקות אלופה. ליבי אהבה מוזיקה, אהבה לרקוד, אהבה לשמוח ולהצחיק. היתה בעלת חוש הומור משובח במיוחד, חדה ושנונה.

 • מה היו התכנונים לעתיד

  ליבי רק חזרה מהטיול הגדול, תכננה לעשות פסיכומטרי והתלבטה מה ללמוד. היתה לקראת ראיון עבודה בשירותי הבטחון - לא הספיקה לעשות דבר ממה שתכננה

 • שיר אהוב

  קרן שמש של בניה ברבי, WE COME IN PEACE - RISING DUST&COEXIST

 • שמות חיבה וכינויים

  שמש, פיצית, ליבוש, ליבלובית

0%

כאן אפשר להוסיף על אירועים שאתם יוצרים לזכר המלאך שלכם🤍
בין אם אתם בן משפחה או האדם שקיבל את המלאך.
נבקש לפרסם אירועים שכל אחד יוכל להגיע אליהם ולא רק בני משפחה.

כאן תוכלו להוסיף חוויות, זכרונות ומעשים טובים על אותו אדם שהייתם רוצים שלא יפרוסמו באתר לכולם אלא יגיעו רק לאנשים הספציפים שיקבלו את אותו/ה כמלאך

0%
הירשם
להודיע על
guest
3 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות
Roni Karni
Roni Karni
2 חודשים לִפנֵי

ליבי הייתה קרן השמש של כולם
בעיקר שלי
סאנשיין שלי
האוצרית היפה שלי
איך לא יצא לי לרקוד איתך במעט שהיה לך כאן מאז שחזרת מדרום אמריקה?
אהובת ליבי שלי אני שבורת לב והלוואי ונצליח להנציח אותך כל החיים ושתמיד תהיי איתנו מלמעלה 💔

אופן היכרות
לפני המון שנים
3A2BC112-41C1-4B53-90B5-98A396BF9C99
5ce80454-c7ec-4717-99c1-2c7bd609d7e2
עמית כהן
עמית כהן
2 חודשים לִפנֵי

ליבי..
כמו השם שלה קח המשמעות שהיא הביאה לעולם.
ליבי הייתה הלב הפועם בכל מקום שהגיעה או הלכה
ליבי תמיד הייתה נכנסת בפרץ אנרגיות ואהבה שניתזת ממנה לכולם בשנייה.
ליבי מסוג הנשים החזקות ביותר בפגשתי מימי !
מלאה בטוב לב.
נתינה אין סופית.
אהבת חינם.
ועם אמפטיה קסומה ועדינה.
מסוג הנשים שמסתכלות לבן אדם בנפש ובעיניים לפני כל השאר..
מסוג האנשים שתמיד יראו אדם בחולשה או בפגיעות וירוצו לתמוך, לעזור, ולהרגיע במה שאפשר.
ליבי תמיד הייתה סוג של גיבורה אבל עכשיו בכאב עמוק היא קיבלה את התואר הזה באמת.
רק משיחות מאנשים ומכרים שנמצאים סביבנו אפשר את כמות האנשים שהיא עזרה להם תמכה בהם אפילו באירוע הארור ליבי הצליחה לעזור לכמה שיותר.
ליבי השאירה אותנו החברים עם חור גדול בלב שאנחנו מבטיחים למלאות רק באהבה שעשויה מליבי קרן האור של כולנו ❤️
לנצח תישאר בליבנו.

אופן היכרות
חברי ילדית
שירז גטהון
שירז גטהון
2 חודשים לִפנֵי

ליבי שלי הייתה קוסמת

כל מי שנתקל בה הוקסם

היא הייתה הילדה הכי יפה, והכי מטורפת בעולם חחח

הכי מצחיקה, עם ליבי כולם הרגישו בטוחים

תמיד היא נתנה את העצה הכי טובה ודחפה לעשות

היא נתנה מעצמה המוןןן, לכולם, לא משנה מי אתה

היא הייתה כל כך טובה

היום ליבי לא איתנו ויש לי חור עצום שלא נסגר

הדבר שהיה לי ככ טבעי להתייעץ איתה, לשלוח סרטון מפגר,לדבר על הא ודא חסר

ליברה אהובתי אוהבת אותך🤍🤍

אופן היכרות
הטיול הגדול
8CBD0501-51BF-46F0-B53C-917EBF3EC395
5A13EAD1-0F21-4720-9981-BE6CBD0A1FAD
BEFC4A9C-571F-41CD-974F-3A1F2C61CF80
3
0
אשמח לדעתכם, אנא הגיבו.x