Copy of Dor Shafir Hanan
לקבלת מלאך >>

דור חנן שפיר

11/08/1993

Live The Moment ערב זך

דור חנן שלנו, בן 30, נרצח עם אהובת ליבו סביון חן קיפר כשיצאו לרקוד את החיים במסיבת הפסאידק חבר אמת, ישר וצנוע, רודף צדק, קשוב, רגיש ותומך מתנה לאנושות שתישאר בלבנו לעד.
 • תיאור קצר עליו\ עליה

  דור חנן שלנו, בן 30, נרצח עם אהובת ליבו סביון חן קיפר כשיצאו לרקוד את החיים במסיבת הפסאידק חבר אמת, ישר וצנוע, רודף צדק, קשוב, רגיש ותומך מתנה לאנושות שתישאר בלבנו לעד.

 • משפט\ שורה משיר\ פתגם שמתאר אותו\ה

  Live The Moment ערב זך

 • ספרו לנו עליהם

  דור חנן שפיר, בן 30 במותו, נרצח באכזריות ב 7/10/23 לאחר בילוי במסיבת הפסיידאק ליד קיבוץ נירים עם בת זוגו סביון חן קיפר לה תיכנן להינשא ונרצחה עימו.

  מתוך \”אודות\” באתר של דור www.dorsvoice.com:

  נעים מאד, אני דור 🙂

  \”אז ערב זך. נעים להכיר, שמי דור חנן שפיר – האיש שמאחורי הקול. קריין מקצועי ומנוסה שאוהב להפיק, לכתוב וליצור תוכן סוחף.

  מאז ומתמיד התעניינתי והתעסקתי ביצירתיות ובחדשנות בכל מה שקשור בטקסטים ואודיו.

   

  התמקצעתי בקורס קריינות באולפני \’גבע\’, ולאחר מכן בלימודי תואר ראשון בתקשורת במסלול רדיו ויזמות, אותם סיימתי בהצטיינות.

  בזמן הלימודים שידרתי ברדיו ׳קול הנגב׳, ביצעתי מלגת מפעיל ׳רדיו פוקוס׳ בכלא איילון ומלגת שיווק ב׳החלוץ 33׳.

  עבדתי כעורך ומפיק תוכן וסאונד ברשת הפודקאסטים עושים היסטוריה ובפרויקט סיפור משפחתי, וביצעתי קריינויות לפודקאסטים רבים כמו גם לעסקים מגוונים ברחבי הארץ.

   

  כיום, אני נהנה להשתמש בקול העמוק, הצלול והנעים שלי, מיכולת ההסתגלות שלי לסגנונות וטונים שונים, מירידה לפרטים של כל פרויקט תוך סיפוק הצרכים והגשמת החלומות של הפונים אלי, ומעצם למידת תחומים חדשים אותם צריך להפיק, להגיש, לערוך או ליצור מהם תכנים.

  כך מצאתי את עצמי כותב טקסט מעורר השראה על מניעת אלימות ביום אחד, מוכר מזרנים ביום שלאחריו, מדובב פרופסור שנספה בשואה ביום אחר, מקריין פתיח למענה קולי ומבדר כמגיש פודקאסט על מוסיקה או על טכנולוגיה.

  יש בי תשוקה להביא לכדי מימוש את הכישרונות היצירתיים שבי בכל פרויקט שאני עובד עליו. יש לי את ההכשרה, הניסיון, המיומנות והדינאמיות כדי להחיות את המילים שלכם, וליצור חווית סאונד סוחפת\”.

   

  דור היה חבר אמת , תומך ורגיש שהשאיר חותם אצל כל מי שפגש בו. הוא היה הלום קרב עם טראומת מוסר מצוק איתן. רק אנשים בעלי אמות מוסר מאוד גבוהים עשויים ללקות בטראומת מוסר. וכזה היה דור שביחד עם סביון בנו בית חם ופתוח לכולם. ביחד הספיקו לאהוב גם את דוריס כלבת השירות של דור אותה קיבל רק שלושה חודשים לפני הירצחם.

  דור מאוד אהב כריות עם חלב והיה לו קעקוע של אריה (יחידת מלך האריות בשריון) אוכל כריות עם חלב.  קעקוע נוסף היה של המוטו לחיים אותו השאיר לכולנו כצוואה \”Live The Moment\” . דור טרף את החיים למרות הטראומה. חבב אופנועים ומיקסולוגיה וניהל ברים ב\”גמס\” ב\”רוזה בר\” וב\”ג\’פטו\”.

  במהלך התואר בתקשורת אותו סיים בהצטיינות במכללת ספיר, התמחה דור אצל דוד רגב נציב תלונות הציבור ברשות השניה. לאחר הירצחו של דור ניתן שם לפרוייקט הסטודנטים המתמחים של הנציבות  שמאז נקרא \”דור מתמחים\” על שמו של דור. כמו כן הדוח השנתי של הנציבות לשנת 2023 וקורס דיני תקשורת נקראו על שמו.

  מייד בסיום התואר דור החל לעבוד כעורך ומפיק ברשת הפודקאסטים \”עושים הסטוריה\” שם הוציאו פודקאסט לזכרו

  https://www.osimhistoria.com/%D7%9C%D7%96%D7%9B%D7%A8%D7%95-%D7%A9%D7%9C-%D7%93%D7%95%D7%A8-%D7%97%D7%A0%D7%9F-%D7%A9%D7%A4%D7%99%D7%A8-%D7%96-%D7%9C?fbclid=IwAR2C2Lm_XgoFKts08wRI-naYuXYfOzvvcKZONRdf9MNqYOkbrc6doUXSJMA

  דור חלם לשלב את התשוקה שלו לכתיבת תוכן עם פילנתרופיה ותכנן להקים ערוץ יוטיוב שדרכו ישנה וייטיב עם חיים של אנשים. משפחתו וחבריו של דור הקימו את עמותת Dors\’ Voice כדי להגשים את החלום עבורו ולזכרו.

  דור , בן, אח ודוד אהוב ויקר. חבר אמת, ישר וצנוע, רודף צדק, קשוב, רגיש ותומך, מתנה לאנושות שתישאר בלבנו לעד. נתגעגע ונאהב אותך לנצח.

  הקול שלך דור ממשיך להדהד כאן בעולם שלנו, והנשמה שלך כאן איתנו. אתה ממשיך להשפיע עלינו בכל מה שאנחנו עושים ואנחנו ממשיכים לחיות את הרגע יחד אתך.

 • שלושה מעשים טובים או תכונות אופי משמעותיות שתרצו שיעברו הלאה:

  להתעניין בחבר במיוחד אם עובר תקופה קשה
  לעשות משימות עד הסוף
  כיבוד הורים

 • ציוני דרך משמעותיים

  מציאת אהבה וזוגיות עם סביון היא ללא ספק ציון הדרך המשמעותי בחייו של דור שלנו. סביון ודור עבדו ביחד בעבודה מועדפת בבית מלון באילת, כשמונה שנים קודם לחידוש הקשר ביניהם. ביולי 2023 דור וסביון עברו לגור יחד וקבלו יחד את כלבת השירות של דור (שהיה הלום קרב עם טראומת מוסר מצוק איתן) \"דוריס\" אותה מאוד אהבו. בגיל 18 דור קעקע את המוטו שלו לחיים Live The Moment שמאוד אפיין אותו ואת ה\"אני מאמין\" שלו שירות ביחידת המל\"אר של השריון כולל בצוק איתן היו אבני דרך משמעותיים בחייו, כולל צל\"ש. לאחר הצבא דור קעקע אריה (היה בצבא ביחידת מל\"אר-מלך האריות) אוכל כריות עם חלב, המאכל האהוב. סיים תואר בתקשורת במסלול רדיו, בהצטיינות ממכללת ספיר ועבד במשך כשנה וחצי כעורך ומפיק ברשת \"עושים הסטוריה\".

 • היכן גרו עכשיו

  דור, תושב מודיעין, עבר ביולי 2023 לקרית אונו יחד עם בת זוגו סביון חן קיפר לבנות עימה את ביתם החם

 • תחביבים ודברים שאהבו

  דור אהב מאוד להיות עם חברים. לטייל ולעשות פייסל עם חברים בכל מיני מצפים בטבע. לרקוד את החיים במסיבות טבע וטיולי אופנועים בטבע עם חברים. וכמובן אהב מאוד את כלבת השירות שלו \"דוריס\" עימה הספיק להיות רק חודשים ספורים. דור מאוד אהב כריות עם חלב והיה לו קעקוע של אריה (יחידת מלך האריות בשריון) אוכל כריות עם חלב. קעקוע נוסף היה של המוטו לחיים אותו השאיר לכולנו כצוואה \"Live The Moment\" באתר שלו dorsvoice דור כתב על הדברים שאהב: \"אז ערב זך. נעים להכיר, שמי דור חנן שפיר - האיש שמאחורי הקול. קריין מקצועי ומנוסה שאוהב להפיק, לכתוב וליצור תוכן סוחף. מאז ומתמיד התעניינתי והתעסקתי ביצירתיות ובחדשנות בכל מה שקשור בטקסטים ואודיו. אני נהנה להשתמש בקול העמוק, הצלול והנעים שלי, מיכולת ההסתגלות שלי לסגנונות וטונים שונים, מירידה לפרטים של כל פרויקט תוך סיפוק הצרכים והגשמת החלומות של הפונים אלי, ומעצם למידת תחומים חדשים אותם צריך להפיק, להגיש, לערוך או ליצור מהם תכנים\".

 • מה היו התכנונים לעתיד

  דור תכנן להינשא לאהובת ליבו סביון חן קיפר, שנרצחה עימו, ולהקים עימה משפחה חמה ואוהבת. חלם לשלב את התשוקה שלו לכתיבת תוכן עם פילנתרופיה ותכנן להקים ערוץ יוטיוב שדרכו ישנה וייטיב עם חיים של אנשים. משפחתו וחבריו של דור הקימו את עמותת Dors\' Voice כדי להגשים את החלום עבורו ולזכרו.

 • שיר אהוב

  במיוחד אהב שירים של טונה, רביד פלוטניק, גון בן ארי

 • שמות חיבה וכינויים

  דורדי

0%

כאן אפשר להוסיף על אירועים שאתם יוצרים לזכר המלאך שלכם🤍
בין אם אתם בן משפחה או האדם שקיבל את המלאך.
נבקש לפרסם אירועים שכל אחד יוכל להגיע אליהם ולא רק בני משפחה.

כאן תוכלו להוסיף חוויות, זכרונות ומעשים טובים על אותו אדם שהייתם רוצים שלא יפרוסמו באתר לכולם אלא יגיעו רק לאנשים הספציפים שיקבלו את אותו/ה כמלאך
0%
הירשם
להודיע על
guest
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות
0
אשמח לדעתכם, אנא הגיבו.x